SIK SORULAN SORULAR

 
 

Teslimat

 

Ürünler ödeme başarılı olduktan hemen sonra indirmeniz için "indirmeler" kısımında hazır bekliyor olacaklar.

 
 

SIK SORULAN SORULAR

 
 

WordPress Burada'nın sağladığı tema, eklenti ve hizmetler sayesinde kodlama yapmadan, premium tema ve eklenti kullanarak hayalinizdeki web sitesini kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Amacımız sizin kaliteli ve güvenilir web siteleri hazırlamanıza yardımcı olmak. Çünkü biliyoruz ki deneme sürümleri olan eklenti ve temalar sizin profesyonel iş yapmanıza engel olacaktır.

WordPress Burada Global SaaS sistemi sağlayıcısıdır.

 

İndirilen tüm ürünler, Bitdefender ve VirusTotal Antivirüs sistemleri ile taranmıştır. Ayrıca genel tüm taramaları Sophos Premium ile sağlıyoruz.

İndirdiğiniz ürünleri tek sitede kullanmanızı öneriyoruz.

 

Ürünlerin herhangi bir süre sınırlaması bulunmuyor. Ancak üretici firmanın desteği biter ise güncelleme desteği son bulmuş olur.

 

Ürünler dijital ve indirilebilir olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Ancak bize ulaştığınız taktirde, ekibimiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra size yardım edecektir.

 
 

Ödeme başarılı olarak yapıldıktan hemen sonra sistem size ürünü indirme sayfasında sunacaktır.

Tüm ürünler için Pzt-Cum 10.00 – 18.00, Cmt-Pzr 12.00 – 18.00 arasında destek ve kurulum desteği mevcuttur. Ancak yoğunluktan dolayı kurulum ekibimizin dönüşü biraz sürebilir.

 
 
 

Destek Ekibimizle İletişime Geçin

Genel Çalışma saatleri

Pzt-Cum 10.00 - 18.00

 

Cmt-Pzr 12.00 - 18.00

 

İhtiyacınız olanı bulamadınız mı? Sorun değil! Sorunuzu sorun ve destek ekibi mümkün olan en kısa sürede yanıt verecektir.

 

Tasarım, nasıl başarısız olacağınızı seçmektir.

Ron Fein