ŞARTLARIN kabulü

WordPress Burada (“Sağlayıcı”), aşağıdaki Hizmet Koşullarına tabi olarak size yazılım ve web sitesi hizmetleri sağlar. Hizmet Şartları’nı kabul etmiyorsanız, wordpressburada.com web sitesini kullanmamalısınız.

Ürün Lisansı

Sağlayıcı tarafından yazılan ve / veya wordpressburada.com’da sağlanan WordPress temaları, eklentileri, uzantıları ve parçacıkları GNU genel kamu lisansı altında lisanslanmıştır.
WordPress Burada dizininde listelenen tüm öğeler üçüncü taraf geliştiriciler tarafından geliştirilir ve WordPress Burada tarafından Genel Kamu Lisansı (GPL) koşulları altında yeniden dağıtılır. WordPress Burada, bu sitede yer alan herhangi bir öğenin geliştiricileri ile ilişkili değildir veya geliştiriciler tarafından desteklenmemektedir ve yazarın desteği ve lisans anahtarları gibi ek yazar hizmetleri sunmamaktadır.

Geri ödeme politikası

Ürünler çeşitli kontrollerden geçirilerek satışa açılır. İndirilebilir/Sanal ürün iade ve geri ödemesi bulunmamaktadır. Ancak ürünler ile ilgili sorunda bize ulaşmanız gerekir. Sorunu tespit edersek tarafınıza koşulsuz iade sağlanacaktır.

Ürün desteği

Sağlayıcı ürünleri ve tasarımları, tam olarak istediğiniz gibi veya tüm üçüncü taraf bileşenleri ve eklentileriyle çalışacaklarına dair hiçbir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanır. E-posta yoluyla bizden destek alabilirsiniz.
Sağlanan üçüncü taraf ürünleri, Sağlayıcı tarafından değil, yazarları tarafından desteklenir. Lütfen satın almadan önce bir ürünün yazarının sağladığı destek koşullarını inceleyin.

Destek Hizmetimiz Neleri Kapsıyor

Yalnızca Ürünlerimizi (Şu anda Eklenti, Tema ve Hizmetler) destekliyoruz ve ayrıca bu web sitesinde satılan tüm ürünler için temel kurulum desteği sunuyoruz. Genel WordPress desteği sağlıyoruz.

Yazardan detaylı profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa, ürünleri doğrudan yazarlardan satın almayı düşünmelisiniz.

Ürün Güncellemeleri

Sağlayıcıdan satın alınan her bir ürün, satın alma tarihinden itibaren ücretsiz güncellemeler içerir. Müşteriler, abonelik sona erene kadar güncellemeleri almaya devam edecekler.

Üyelik ve / veya Fiyat Değişiklikleri

Herhangi bir özel öğenin web sitemizde bulunmaya devam edeceğine söz vermiyoruz. Herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın indirmelerin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Ayrıca bildirimde bulunarak veya bulunmayarak yeni indirmeler ekleyebiliriz. Herhangi bir ürünün fiyatları, değişiklikleri web sitemizde yayınlayarak herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Müşteri hesapları

Müşterilerden herhangi bir ürün satın alırken bir hesap oluşturmaları istenecektir. Şifrelerinin gizliliğini korumaktan sorumludurlar ve hesap giriş bilgilerini paylaşmalarına ve / veya dağıtmalarına izin verilmez. Müşteriler, hesapları altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen sorumludur ve sağlayıcıyı hesaplarının herhangi bir yetkisiz kullanımı veya diğer herhangi bir güvenlik ihlali konusunda derhal bilgilendirmeyi kabul eder. Sağlayıcı, müşterinin bu şartlara uymamasından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Sağlayıcının tüm kullanıcıların bir müşteri hesabına sahip olmak için 13 yaşından büyük olmasını şart koştuğunu lütfen unutmayın.

Hesap Feshi ve Askıya Alma

Sağlayıcı, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir kullanıcı hesabını bildirimde bulunmaksızın askıya alma ve / veya feshetme hakkını saklı tutar. Hesapları kapatılan müşterilere para iadesi yapılmayacaktır. Fesih nedenlerinin örnekleri şunları içerir:

1) Sağlayıcı personeline ve / veya diğer Sağlayıcı müşterilerine karşı kötü davranış ve / veya aşırı olumsuzluk;

2) Sağlayıcıya iftira dahil olmak üzere tekrarlanan karalayıcı, kötü niyetli ve / veya yanlış ifadeler ve / veya potansiyel müşterileri Sağlayıcı ürünlerini satın almamaya ikna etme girişimleri;

3) Rakip ürünleri tanıtmak, yazılım korsanlığına katkıda bulunmak, korsanlık yapmak, spam yapmak veya diğer yasa dışı eylemlere katkıda bulunmak;

4) Sağlayıcı, makul ölçüde hesabınızın ele geçirildiğine, başkalarıyla paylaşıldığına veya başka güvenlik nedenleriyle olduğuna inanıyor.

Ürün teslimatı

Müşteri ödemesini başarıyla aldıktan sonra, hesabım sayfasına yönlendirilecektir. O kısımda satın aldığı ürün hemen indirilmeye hazırdır.

Fiyat / Ürün Değişiklikleri

Sağlayıcı, bir ürünü önceden haber vererek veya vermeden herhangi bir zamanda değiştirme ve / veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Ayrıca Sağlayıcı, bildirimde bulunarak veya bulunmayarak yeni ürünler ve / veya hizmetler ekleyebilir. Herhangi bir ürünün fiyatları, değişiklikleri Sağlayıcı web sitesinde yayınlayarak herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Mal ve Hizmetlerimizin Ticari Kullanımı

Hizmetlerimizi bir işletme adına kullanıyorsanız, bu işletme bu şartları kabul eder. Sağlayıcıyı ve iştiraklerini, memurlarını, temsilcilerini ve çalışanlarını Malın veya Hizmetlerin kullanımından veya bu koşulların ihlalinden kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir iddia, dava veya eylemden sorumlu tutacak ve tazmin edecek, taleplerden kaynaklanan her türlü sorumluluk veya masraf dahil kayıplar, zararlar, davalar, yargılamalar, dava masrafları ve avukatlık ücretleri.

Sağlayıcı herhangi bir garanti vermez.

BU ŞARTLARDA VEYA EK ŞARTLARDA AÇIKÇA BELİRTİLENLER DIŞINDA, SAĞLAYICI VEYA TEDARİKÇİLERİ VEYA DİSTRİBÜTÖRLERİ MAL VEYA HİZMETLERİ HAKKINDA HERHANGİ BİR ÖZEL SÖZ VERMEZ. ÖRNEĞİN SAĞLAYICI, MALLARIN VE HİZMETLERİN İÇİNDEKİ İÇERİK, MALLARIN VE HİZMETLERİN BELİRLİ İŞLEVİ VEYA GÜVENİLİRLİĞİ, KULLANILABİLİRLİĞİ VEYA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMA YETENEĞİ KONUSUNDA HERHANGİ BİR TAAHHÜTTE BULUNMAMAKTADIR. MAL VE HİZMETLERİ “OLDUĞU GİBİ” SUNUYORUZ.
BAZI YARGI BÖLGELERİ ZIMNİ SATILABİLİRLİK GARANTİSİ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME GİBİ BELİRLİ GARANTİLER SAĞLAR. YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, TÜM GARANTİLERİ HARİÇ TUTUYORUZ.

Ürün ve Hizmetlerimizle İlgili Sorumluluk

KANUN, SAĞLAYICI VE SAĞLAYICININ TEDARİKÇİLERİ VE DAĞITICILARININ İZİN VERDİĞİ DURUMLARDA, KAR, GELİR VEYA VERİ, MALİ KAYIPLAR VEYA DOLAYLI, ÖZEL, SONUÇ, ÖRNEK VEYA CEZAİ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.
YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, SAĞLAYICININ VE TEDARİKÇİLERİNİN VE DAĞITICILARIN, ZIMNİ GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR TALEP İÇİN TOPLAM SORUMLULUĞU VEYA SAĞLAYICININ VEYA HİZMET SAĞLAYICININ KULLANIMI İÇİN ÖDEDİĞİNİZ MİKTARLARLA SINIRLIDIR.
HER DURUMDA, SAĞLAYICI VE TEDARİKÇİLERİ VE DAĞITICILARI, MAKUL ŞEKİLDE ÖNGÖRÜLEBİLİR OLMAYAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

Çeşitli

Hizmet Şartları Güncellemeleri. Hizmet Şartları zaman zaman güncellenebilir, ancak asla geriye dönük olarak güncellenmez. Bu sayfada Hizmet Şartları’nda yapılan değişikliklerle ilgili bildirimi yayınlayacağız ve yayınlandıktan sonra en az on dört gün içinde yürürlüğe girecekler. Ancak, yeni işlevselliği ele alan değişiklikler veya yasadaki değişiklikleri ele almak için veya diğer acil yasal nedenlerle derhal etkin bir şekilde yapılabilir.
Diğer Yönergeler veya Koşullar. Bu Hizmet Şartları ile belirli bir Sağlayıcı hizmetine yönelik olanlar arasında bir çelişki olması durumunda, belirli hizmetin hükümleri geçerli olacaktır.
Üçüncü Taraf Lehtarların Olmaması. Bu terimler, Sağlayıcı ile sizin aranızdaki ilişkiyi kontrol eder. Herhangi bir üçüncü şahıs lehtar hakkı yaratmazlar.
Feragat Etmeme. Bu şartlara uymazsanız ve Sağlayıcı hemen harekete geçmezse bu, Sağlayıcının gelecekte işlem yapma hakkı gibi herhangi bir haktan vazgeçtiği veya feragat ettiği anlamına gelmez.
Bölünebilirlik. Hizmet Şartları’ndaki belirli bir terim yasal olarak uygulanabilir değilse, diğer şartları etkilemeyecektir.

İletişim bilgileri

Bu politika veya sitemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kullanarak bizimle iletişime [email protected] geçmekten çekinmeyin.

WordPress Burada

Kimmage, Dublin, D12 Ireland

Jln Isnin, Singapore

Maslak, İstanbul, Türkiye

[email protected]