Ödeme yaptığınız anda ürün üzerinde teslimat anında gerçekleşir.

Dijital medyanın doğası gereği, bir eklenti veya tema indirdikten sonra onu ‘iade etmenin’ bir yolu olmadığı anlamına gelir. Dijital ürünün bozuk ya da tamamen kullanılamaz hale gelmesi durumu dışında hiçbir para iadesi yapılmayacaktır.

Destek ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir, herhangi bir sorunuz varsa veya web sitesinde satın alınan dijital ürünleri kurma veya yapılandırma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen sağlanan ürünlerin geliştiricisi olmadığımızı ve bu nedenle teknik destek yeteneklerimizin sınırlı olduğunu unutmayın.

Ürün işlevselliğini değiştirmeyiz ve geliştirici hatalarını düzeltmeyiz.

Herhangi bir Üyelik Planı için geri ödeme talepleri, herhangi bir ürün indirilmişse veya bazı ürünler beklentilerinizi karşılamıyorsa, hiçbir şekilde değerlendirilmeyecektir.

Geri ödeme taleplerini esaslarına göre değerlendireceğiz, ancak genel olarak, aşağıdaki durumlarda geri ödeme yapma yükümlülüğü yoktur:

Fikrini değiştirdin;
Yanlışlıkla Satın Aldınız;
Satın Alma Anahtarları veya API istersiniz;
Öğeyi çalıştıracak teknik beceriye sahip değilsiniz.

İletişim bilgileri

Bu politika veya sitemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kullanarak bizimle iletişime [email protected] geçmekten çekinmeyin.

WordPress Burada

Kimmage, Dublin, D12 Ireland

Jln Isnin, Singapore

Maslak, İstanbul, Türkiye

[email protected]