Ürün satın aldığınız zaman ödeme kısmında notlara alan adı, hosting bilgileri ve şifrelerinizi iletmenizin ardından kısa bir süre içerisinde destek ekiplerimiz sizinle mail yolu ile iletişime geçiyor. Daha sonrasında taleplerinizde değerlendirilerek gereken işlemler tamamlanıp sisteminiz size hızlıca teslim ediliyor. Eğer aradığınız ürün mevcut değilse ya da daha fazla özellik talep ediyorsanız teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilir, destek ekiplerimizle isteğiniz doğrultusunda görüşebilirsiniz.

Kredi kartına 12 taksitle ya da tüm bankalardan Havale & EFT ile ödemelerinizi kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Eğer aradığınız ürün mevcut değilse ya da daha fazla özellik talep ediyorsanız teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilir, destek ekiplerimizle isteğiniz doğrultusunda görüşebilirsiniz.

WordPress Burada sadece WordPress alanına hizmet vermektedir. Sadece WordPress ürünleri satmaktayız.

Bir çok müşterinin en büyük sorunlarından biri site performansı kaynaklıdır. Bunun için WordPress Burada hizmetlerinden Site Hızlandırma ürününü önerebiliriz. Siteniz kontrol kapsamında bir süre teste tabii tutulur ve sonucu sizinle paylaşılır.

Hizmetlerimize alan adı ve hosting dahil değildir. Ancak bu alanda sizlere hizmet verebilmek için çalışmalarımız tam hızıyla devam ediyor. Biz sağlayana dek alan adı ve hosting hizmetleri size aittir.

Destek ekibimiz siz sipariş verdikten sonra size ulaşacaktır. İşlem yapılmadan siparişinizi iptal edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Dijital ürün ve hizmetlerde iade mümkün değildir. Ancak ekip arkadaşlarımız ile mail yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde durum değerlendirmesi yapılıp, memnuniyetiniz için satın alınan ürün kapsamında düzeltmeler yapılabilir.

Destek ekibimiz siz sipariş verdikten sonra size ulaşacaktır. İşlem yapılmadan siparişinizi iptal edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Destek ekibimiz siz sipariş verdikten sonra size ulaşacaktır. İşlem yapılmadan cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Hesabınıza iade en kısa sürede yansıtılacaktır.

WordPress Burada üzerinde hesap oluşturmak zorunda değilsiniz. Ekibimiz sistemde satın aldığınız ürünleri görebilir, gerekli işlemleri sağlayabilir.

WordPress Burada ekibi iadelerinizi anında tarafınıza aktarır. Eğer siparişiniz yeni verildiyse ve ön provizyonda bekliyorsa anında, üstünden zaman geçtiyse çalıştığınız bankanın iade işlem süresine bağlı olarak değişebilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 10:00 - 18:00
Hafta Sonu: 10:00 - 14:00