Wordfence Nedir?


Wordfence nedir?

Wordfence, web sitenizi kötü niyetli saldırılardan korumak için kapsamlı bir güvenlik özellikleri paketi sağlayan bir WordPress güvenlik eklentisidir. Sitenizi zarar görmekten korumak için güvenlik tehditlerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesini, kötü amaçlı yazılım taramasını ve tespitini, kötü amaçlı yazılımları kaldırmayı ve diğer özellikleri sağlar.

Wordfence'in Özellikleri

Wordfence, WordPress sitenizi korumaya yardımcı olmak için aşağıdakiler dahil bir dizi özellik sunar:

  • Güvenlik duvarı koruması: Wordfence, kötü amaçlı trafiğe karşı koruma sağlamak, kötü amaçlı saldırı girişimlerini engellemek ve bir şey algılandığında sizi uyarmak için bir güvenlik duvarı içerir.
  • Kötü Amaçlı Yazılım Tarama ve Algılama: Wordfence, sitenizde bulunan tüm kötü amaçlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için yerleşik bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısına sahiptir.
  • Giriş Güvenliği: Wordfence, oturum açma ayrıntılarınızı, hesabınıza yetkisiz erişim girişimlerine karşı korumaya da yardımcı olur.
  • Gerçek zamanlı izleme: Wordfence ayrıca olası tehditler veya güvenlik açıkları için WordPress sitenizin gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlar.

Wordfence Ne Kadar Etkili?

Wordfence, WordPress siteleri için etkili bir güvenlik eklentisidir ve bir dizi olası tehdide ve kötü niyetli saldırıya karşı korunmanıza yardımcı olur. Gerçek zamanlı izleme, kötü amaçlı yazılım taraması ve tespiti ve web sitenizi güvende tutma konusunda onu değerli bir araç haline getiren diğer özellikler sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir